Letní pobytový tábor na Vysočině 2022

TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN. PŘIHLÁŠKY NENÍ MOŽNÉ VYPLNIT.


Můžete na tábor i v jiném termínu?

V srpnu a v červenci plánujeme také příměstské tábory s oblíbenými programy:LETOPISY NARNIE
Letní pobytový tábor na Vysočině
s angličtinou a outdoorovými aktivitami

Tábor pro děti, které mají odvahu zažít nečekaná dobrodružství ve lehce tajemném světě daleko od domova a přitom se zlepšit v angličtině.
Termín – 14. – 20. 8. 2022

Připravili jsme pro děti letní tábor plný dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Hry plné tajemství a zábavy si užijí na Vysočině, v krásném areálu uprostřed lesů. Jedná se výjimečný táborový program pod vedením zkušených vedoucích, ve kterém kombinujeme každodenní aktivity s výukou angličtiny. Angličtinu na táboře vede pedagog se specializací na výuku angličtiny u dětí, program a volnočasové aktivity vede profesionální instruktor zážitkové pedagogiky a instruktor volného času s akreditací MŠMT, navíc s certifikací pro outdoorové aktivity. Program bude nabitý od rána do večera, děti si odvezou celou řádku společných zážitků.

Co jsme pro děti připravili? Cestování časem, odhalování tajemství nebo dobývání hradu

 • Zajímavé aktivity propojené táborovou hrou na motivy příběhů Letopisy Narnie.
 • originální hry,
 • výlety do okolí,
 • večerní táboráky,
 • spaní mimo vyhřáté postýlky a pozorování noční oblohy
 • koupání i odpočinek.  

Angličtinu se učíme přirozeně, v průběhu každodenních aktivit

Jak je už na našich táborech zvykem, děti si v rámci všech aktivit budou zlepšovat svou angličtinu a trénovat ji v reálných životních situacích. Naučí se požádat si o oběd, o vstupenky nebo jízdenky, vyprávět, co každý den zažily nebo jedly i to, co je další dny čeká. Už se na ně s angličtinou mooooc těší náš žabák Froggie… a já samozřejmě také. 🙂

Pro jaké děti tábor doporučujeme?

Máte doma malého výletníka nebo výletnici, kteří jsou nadšeni pro každé dobrodružství, nový zážitek a rádi by zlepšili v angličtině?

Chtěli by zažít přespání na pár nocí mimo domov a přitom v bezpečném prostředí?

Baví je vyrážet na výlety, skákat přes zábradlí, prolézat všemožné překážky, stavět domečky v lese, mají rádi aktivity všeho druhu a rádi zkouší něco nového? Při brouzdání po internetu a v PC hrách se snaží porozumět anglickým textům? Občas se jim do ničeho nechce, ale když je správně namotivujete, zvládnou i nemožné?

Jestli ano, je náš tábor tou správnou volbou na parádní letní prázdniny. Přes den s dětmi zvládneme angličtinu, hezky je zabavíme a utaháme venku na vzduchu při výletech a adrenalinových aktivitách, večer pak budou spát jako miminka.

Tak jak to vidíte? Je náš podzimní to, co hledáte pro své děti? 🙂

Praktické informace

 • Ubytování – základnu budeme mít v kamenné budově v rekreačním areálu poblíž Jihlavy.
 • DŮLEŽITÉ – děti potřebují spacák a karimatku na plánované přenocování mimo základnu. Pokud vám chybí vybavení, ozvěte se nám, nebo napište v přihlášce do poznámky a vyřešíme to.
 • Strava – 5x denně, včetně pitného režimu.
 • Doprava – společně vlakem z Kolína, popř. můžete děti přivézt na místo sami.
 • Po celou dobu tábora bude přítomen zdravotník.
 • Seznam věcí, které si mají vzít děti na tábor, pošleme mailem.
 • Termín – 14. – 20. 8. 2022
 • Cena 4 800 Kč (sleva 10% pro sourozence)

Kdo se bude Vašim dětem věnovat

Jmenuji se Lenka a Vaše děti u mě budou jako v bavlnce. Na táborech vymýšlím, kam na výlety, co zajímavého v okolí vidět a zažít a hlavně učím děti během všemožných aktivit angličtinu tak, aby se nebály ji používat. Druhý stěžejní člen táborového týmu je Martin, který pro děti vymýšlí hry a všemožné výzvy, sportovní i pohybové aktivity nejrůznějšího typu, a také s ním děti zažijí spoustu legrace.

Více o nás se dozvíte na stránkách u našich příměstských táborů.