Výlety s angličtinou 2023

Příměstské tábory Výlety s angličtinou (věk dětí 7 – 11 let)

Tábor pro malé cestovatele, kteří se chtějí umět domluvit v cizině. Pro letošek jsme program obohatili novými tématy.

Program 1: Princezny, rytíři, báje a pověsti: 17. – 21. 7. 2023
Program 2: Zvířátka, příroda, ochrana životního prostředí: 24. – 28. 7. 2023

Budeme s dětmi trávit čas na výletech, poznávat okolí, historii, přírodu a u toho se přirozeně učit mluvit anglicky. Výuka probíhá v běžných životních situacích, během her a zábavných aktivit a v průběhu výletů. S angličtinu si budou děti trénovat v krátkých blocích zaměřených na konkrétní prožívanou situaci. Budou se učit tak, jak to v běžné výuce není možné. Přirozeně, bez zaměření na výkon, s kamarády a v reálných životních situacích.

LETOŠNÍ PŘEVAPENÍ:
Pro Rytíře a princezny jsme připravili výuku šermu.
Pro malé milovníky přírody výlet do Záchranné stanice pro zvířátka.

Co naše malé výletníky čeká?

  • Zábavná výuka angličtiny pro děti od 7 do 11 let
  • Pedagog se specializací na výuku angličtiny u dětí
  • Noví kamarádi, výlety do přírody i za historií v okolí Kolína
  • Kreativní úkoly a tvoření
  • termín tábora: 17 – 21. 7. 2023, 24. – 28. 7. 2023
  • denní časy táborů: 8:30 – 16:30

Chci vyplnit přihlášku na tábor Výlety s angličtinou 2023

Na jaký program se děti mohou těšit

Prožijeme zajímavá dobrodružství, prozkoumáme krásná místa a užijeme si přírodu a čerstvý vzduch. V rámci výuky nás čeká spousta her a soutěží a tvoření v přírodě. Budeme dobývat hrady, smočíme se ve vodě, budeme malovat kamínky nebo si ochutnávat léčivé lázeňské prameny. Koupání vyzkoušíme na nejrůznějších vodních plochách a angličtinu budeme trénovat na každém kroku.

Jaké trasy a výlety máme v plánu

Trasy jsou naplánovány tak, abychom trávili dostatek času v přírodě. Cestou poznáme i historicky významná místa a zabrousíme do historie nebo přírodopisu. Děti čeká vyprávění formou příběhů během našich výletů:).

V plánu máme výlety, které v minulých letech děti nejvíce bavily, i zcela nové výlety, kde jsme ještě s dětmi nebyli. Budeme vybírat dle počasí a domluvy s dětmi. Každý rok připravujeme pro děti nová zajímavá místa.

Pro představu, jaké výlety podnikáme, navštivte náš výletnický facebook Výlety za sluníčkem.

Pro jaké děti tábor doporučujeme

Máte doma malého výletníka nebo výletnici, kteří by se rádi zlepšili v angličtině?

Baví je vyrážet na výlety, brouzdat se po lese, objevovat tajemství zřícenin, házet žabky do vody nebo pozorovat u vody nutrie, jak se cpou jablíčky? Při brouzdání po internetu a v PC hrách se snaží porozumět anglickým textům? Občas trochu frní, ale když je správně namotivujete, zvládnou i nemožné?

Jestli ano, je náš tábor tou správnou volbou na parádní prázdniny. Přes den s dětmi zvládneme angličtinu, parádně je utaháme a zabavíme a večer budou svými zážitky bavit ony Vás.

Budeme řešit každodenní situace, úkoly, povídat si. Vše přirozenou a zábavnou formou. V „opravdovém světě“ při našich výletech. Prožijeme zajímavá dobrodružství, prozkoumáme krásná místa a užijeme si přírodu a čerstvý vzduch. V rámci výuky nás čeká spousta her a soutěží, malování na kamínky a tvoření v přírodě. Už se na to moc těšíme.

Úroveň angličtiny dětí

Počítáme s odlišnou úrovní dětí vzhledem k rozdílům ve věku i zkušenostech v angličtině. Výuka bude individuálně přizpůsobena tak, aby každé dítě v průběhu tábora dosáhlo zlepšení své stávající úrovně.


Praktické informace a přihláška

Místo: Kolín a okolí

Termíny:

Program 1: Princezny, rytíři, báje a pověsti: 17. – 21. 7. 2023
Program 2: Zvířátka, příroda, ochrana životního prostředí: 24. – 28. 7. 2023

Věk dětí: 7 – 11 let
Pokud máte sourozence mimo věkové rozpětí, domluvíme se.

Cena: 3 200 Kč

V ceně je zahrnuta organizace programu, výukové materiály, zkušený pedagog na výuku angličtiny se zaměřením na děti, profesionální instruktor outdoorových aktivit a her, zdravotník po celou dobu tábora, pojištění, oběd. 

Chci vyplnit přihlášku na tábor Výlety s angličtinou 2023


Hledáte tábor v jiném termínu?

V srpnu plánujeme také příměstský tábor s oblíbeným programem:


Kdo se bude Vašim dětem věnovat

Jmenuji se Lenka a Vaše děti u mě budou jako v bavlnce.

Příměstský tábor, kde výletničíme, zažíváme dobrodružství, k tomu se učíme anglicky a máme celý den spoustu pohybu, je tak trochu můj splněný sen. Potkávají se zde mé největší  koníčky – cestování, pobyt v přírodě a výuka angličtiny. Na táborech mám i skvělého parťáka Martina, který je pro každou legraci a zná nespočet her a outdoorových aktivit. A také nám pomáhají mladé šikovné studentky, pro které je práce s dětmi koníčkem.

Těším se, že si společně s dětmi opět užijeme parádní prázdniny. 😊


S výukou angličtiny mám více než 20 let zkušeností. Již na univerzitě jsem se specializovala na výuku dětí. Ve své diplomové práci jsem se věnovala výuce jazyků u dětí 1. st. ZŠ co nejpřirozenější formou. V rámci studií jsem se účastnila stáže se zaměřením na výuku angličtiny na multikulturních školách v Holandsku a Belgii. Působila jsem jako au pair v Anglii. Vedle britské angličtiny jsem si trénovala i tu americkou během svých pracovních a cestovatelských zážitků v USA. 🙂 Mám blízko i k divadlu, které jsem nejen ochotnicky hrála, ale v rámci své univerzitní specializace na dramatickou výchovu studovala, jak rozvíjet osobnost dětí skrze hru v rolích a zážitkovou pedagogiku. Mám zkušenosti jako vedoucí na dětských táborech s angličtinou, působila jsem jako učitelka angličtiny a výtvarné výchovy na dvou základních školách, jsem lektorkou angličtiny pro dospělé i vedoucí kroužků s angličtinou pro děti. Pořádám kulturní i cestovatelské akce a založila jsem facebookovou stránku Výlety za sluníčkem s tipy na zajímavé výlety. Absolvovala jsem i zdravotnický kurz zážitkem, abych věděla, jak správně dětem pomáhat, bude-li třeba.

Martin je profesionálním instruktorem volného času. Aktivitám s dětmi a mládeží se věnuje již přes 20 let. Je horal a cestovatel, také zkušený oddílový i táborový vedoucí. Ve své firmě se zaměřuje na outdoorové adaptační kurzy pro školy a na firemní teambuildingy. Dlouhodobě spolupracuje s Prázdninovou školou Lipnice, kde působí jako instruktor zážitkové pedagogiky. Od roku 2005 vede neziskovku Jejda… z.s., která pod svou hlavičkou organizovala např. významné celorepublikové akce pro pracovníky s dětmi a mládeží (CVVZ). 10 let byl členem představenstva ČRDM a 6 let vedl Krajskou radu dětí a mládeže na Vysočině (RDMKV), nyní vede Radu dětí a mládeže Středočeského kraje (RDMSK). Spoluzakládal Nadační fond dobrodružné výchovy v přírodě, který má napomáhat rozvoji osobnosti u žáků ZŠ skrze expedice do přírody. Je navíc i certifikovaný zdravotník, což se při outdoorových aktivitách vždycky hodí. 🙂


Kontakty

  • Aktuality najdete od léta na Facebooku Výlety za sluníčkem v události Příměstský tábor – výlety s angličtinou. Můžete se tam podívat i na již uplynulé události.
  • Máte-li jakékoli dotazy, ráda Vám je zodpovím na e-mailu ZaSlunickem@gmail.com

Fotogalerie našich zážitků

Na našich táborech vládne velmi radostná atmosféra. Prohlédněte si naši galerii a uvidíte, že jsme si čas s dětmi opravdu užíváme. Už se těšíme na nové posily do naší prázdninové tábornické party.