Sněženky a Machři na cestách – na výlety společně

Jsme Sněženky a Machři. Na začátku jsme se neznali. Pár odvážlivců se přidalo k prvním jednodenním Výletům za sluníčkem a líbilo se. Pomalu se naše skupina rozšiřuje, někteří jezdí pravidelně, jiní tu a tam. Vždy se přidá někdo nový. Zážitků máme celou řadu. A je skvělé, když můžeme své zážitky sdílet. Takový zážitek je hned silnější.

Cestujeme rádi, rádi poznáváme nová místa. Ne vždy ale máme ve svém okolí správné parťáky, se kterými na výlet vyrazit. A je nás takových víc. Díky téhle skupině už jezdíme na výlety společně. Poznáváme nová místa, nové přátele, parťáky na cestování, někdy i ty celoživotní. Je to prostě fajn. 🙂

Vyrážíme na výlety po celé ČR. Z jednodenních jsme se posunuli i na víkendové. Kocháme se, poznáváme krásná místa, bavíme se a navazujeme nová přátelství, poznáváme nové parťáky – někdy i ty celoživotní.

Výletničíme s radostí. Nejedeme na výkon. Nezáleží na tom, jestli jsme zrovna v kondici nebo potřebujeme jen relax a popovídání. Trasy plánujeme různě náročné, takže si výlet užijí jak romantické Sněženky, tak stateční Machři. Kocháme se, bavíme se a navazujeme nová přátelství. Na další akci vás rádi přibereme.

Teď si chvíli dáváme pauzu, ale určitě v budoucnu naplánujeme další společné zážitky.

Lenka

Pro aktuality k výletům pro Sněženky a Machry sledujte facebook Výlety za sluníčkem.

FOTOGALERIE Z NAŠICH VÝLETŮ 2020 – nálada skvělá, počasí objednané. Až na drobné výjimky 🙂