Příměstské tábory Kolín – Výlety s angličtinou 2024

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je promo-baner-Fb-min-textu-1-1024x576.png.

Příměstské tábory pro děti od 7 do 11 let

Tábory pro malé výletníky, kteří se chtějí zlepšit v mluvení anglicky. Čeká nás společný týden plný výletů vlakem i pěšky, za koupáním, do přírody, za zvířátky, na hrady a zříceniny. Během kreativních aktivit, koupání a jízdy na tobogánech, her a zábavy ani nepostřehnou, že se také učí. A uvidíte, že se za ten týden naučí víc, než byste čekali, a to nejen v angličtině. 🙂 Už teď se na děti moc těšíme. 

Termíny: 8. – 12. 7. 2024 a 26. 30. 8. 2024

Chci vyplnit přihlášku na tábor Výlety s angličtinou 2024

Co naše malé výletníky čeká?

Budeme s dětmi trávit čas na výletech, poznávat okolí, historii, přírodu a u toho se přirozeně učit mluvit anglicky. Výuka probíhá v běžných životních situacích, během her a zábavných aktivit a v průběhu výletů. S angličtinu si budou děti trénovat v krátkých blocích zaměřených na konkrétní prožívanou situaci. Budou se učit tak, jak to v běžné výuce není možné. Přirozeně, bez zaměření na výkon, s kamarády a v reálných životních situacích. Ke zlepšení jim pomůže pedagog se specializací na výuku dětí 1. stupně.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 20200717_125719-1-1024x485.jpg.

Na jaký program se děti mohou těšit

Prožijeme zajímavá dobrodružství, prozkoumáme krásná místa a užijeme si přírodu a čerstvý vzduch. V rámci výuky nás čeká spousta her a soutěží a tvoření v přírodě. Budeme dobývat zříceniny a hrady, smočíme se ve vodě, budeme malovat kamínky nebo si ochutnávat léčivé lázeňské prameny. Koupání vyzkoušíme na nejrůznějších vodních plochách a angličtinu budeme trénovat na každém kroku.

Jaké trasy a výlety máme v plánu

Trasy jsou naplánovány tak, abychom trávili dostatek času v přírodě. Cestou poznáme i historicky významná místa a zabrousíme do historie nebo přírodopisu. Děti čeká vyprávění formou příběhů během našich výletů:).

V plánu máme výlety, které v minulých letech děti nejvíce bavily, i zcela nové výlety, kde jsme ještě s dětmi nebyli. Budeme vybírat dle počasí a domluvy s dětmi. Každý rok připravujeme pro děti nová zajímavá místa.

Pro představu, jaké výlety podnikáme, navštivte náš výletnický facebook Výlety za sluníčkem.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 20200814_115208-1024x485.jpg.

Pro jaké děti tábor doporučujeme

Máte doma malého výletníka nebo výletnici, kteří by se rádi zlepšili v angličtině?

Baví je vyrážet na výlety, brouzdat se po lese, objevovat tajemství zřícenin, házet žabky do vody nebo pozorovat u vody nutrie, jak se cpou jablíčky? Při brouzdání po internetu a v PC hrách se snaží porozumět anglickým textům? Občas trochu frní, ale když je správně namotivujete, zvládnou i nemožné?

Jestli ano, je náš tábor tou správnou volbou na parádní prázdniny. Přes den s dětmi zvládneme angličtinu, parádně je utaháme a zabavíme a večer budou svými zážitky bavit ony Vás.

Budeme řešit každodenní situace, úkoly, povídat si. Vše přirozenou a zábavnou formou. V „opravdovém světě“ při našich výletech. Prožijeme zajímavá dobrodružství, prozkoumáme krásná místa a užijeme si přírodu a čerstvý vzduch. V rámci výuky nás čeká spousta her a soutěží, malování na kamínky a tvoření v přírodě. Už se na to moc těšíme.

Úroveň angličtiny dětí

Počítáme s odlišnou úrovní dětí vzhledem k rozdílům ve věku i zkušenostech v angličtině. Výuka bude individuálně přizpůsobena tak, aby každé dítě v průběhu tábora dosáhlo zlepšení své stávající úrovně.


Praktické informace a přihláška

Místo: Kolín a okolí
Termíny: 8. – 12. 7. 2024 a 26. 30. 8. 2024
Věk dětí: 7 – 11 let – Pokud máte sourozence mimo věkové rozpětí, domluvíme se.
Cena: 3 500 Kč

V ceně je zahrnuta organizace programu, výukové materiály, zkušený pedagog na výuku angličtiny se zaměřením na děti, profesionální instruktor outdoorových aktivit a her, zdravotník po celou dobu tábora, pojištění, oběd. 

Chci vyplnit přihlášku na tábor Výlety s angličtinou 2024


Kdo se bude Vašim dětem věnovat

Jmenuji se Lenka a Vaše děti u mě budou jako v bavlnce.

Příměstský tábor, kde výletničíme, zažíváme dobrodružství, k tomu se učíme anglicky a máme celý den spoustu pohybu, je tak trochu můj splněný sen. Potkávají se zde mé největší  koníčky – cestování, pobyt v přírodě a výuka angličtiny. Na táborech mám i skvělého parťáka Martina, který je pro každou legraci a zná nespočet her a outdoorových aktivit. A také nám pomáhají mladé šikovné studentky, pro které je práce s dětmi koníčkem.

Těším se, že si společně s dětmi opět užijeme parádní prázdniny. 😊


Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Lenka-%C4%8Desk%C3%BD-r%C3%A1j.jpg.

S výukou angličtiny mám více než 20 let zkušeností. Již na univerzitě jsem se specializovala na výuku dětí. Ve své diplomové práci jsem se věnovala výuce jazyků u dětí 1. st. ZŠ co nejpřirozenější formou. V rámci studií jsem se účastnila stáže se zaměřením na výuku angličtiny na multikulturních školách v Holandsku a Belgii. Působila jsem jako au pair v Anglii. Vedle britské angličtiny jsem si trénovala i tu americkou během svých pracovních a cestovatelských zážitků v USA. 🙂 Mám blízko i k divadlu, které jsem nejen ochotnicky hrála, ale v rámci své univerzitní specializace na dramatickou výchovu studovala, jak rozvíjet osobnost dětí skrze hru v rolích a zážitkovou pedagogiku. Mám zkušenosti jako vedoucí na dětských táborech s angličtinou, působila jsem jako učitelka angličtiny a výtvarné výchovy na dvou základních školách, jsem lektorkou angličtiny pro dospělé i vedoucí kroužků s angličtinou pro děti. Pořádám kulturní i cestovatelské akce a založila jsem facebookovou stránku Výlety za sluníčkem s tipy na zajímavé výlety. Absolvovala jsem i zdravotnický kurz zážitkem, abych věděla, jak správně dětem pomáhat, bude-li třeba.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Martin-promo-2-1024x1024.png.

Martin je profesionálním instruktorem volného času. Aktivitám s dětmi a mládeží se věnuje již přes 20 let. Je horal a cestovatel, také zkušený oddílový i táborový vedoucí. Ve své firmě se zaměřuje na outdoorové adaptační kurzy pro školy a na firemní teambuildingy. Dlouhodobě spolupracuje s Prázdninovou školou Lipnice, kde působí jako instruktor zážitkové pedagogiky. Od roku 2005 vede neziskovku Jejda… z.s., která pod svou hlavičkou organizovala např. významné celorepublikové akce pro pracovníky s dětmi a mládeží (CVVZ). V Kolíně založil neziskovou dětskou organizace Jejda Outdoor, která se také věnuje aktivitám pro děti.
10 let byl členem představenstva ČRDM (Česká rada dětí a mládeže) a 6 let vedl Krajskou radu dětí a mládeže na Vysočině (RDMKV), nyní vede Radu dětí a mládeže Středočeského kraje (RDMSK). Spoluzakládal Nadační fond dobrodružné výchovy v přírodě, který má napomáhat rozvoji osobnosti u žáků ZŠ skrze expedice do přírody. Je navíc i certifikovaný zdravotník, což se při outdoorových aktivitách vždycky hodí. 🙂


Kontakty

  • Aktuality najdete od léta na Facebooku Výlety za sluníčkem v události Příměstský tábor – výlety s angličtinou. Můžete se tam podívat i na již uplynulé události.
  • Máte-li jakékoli dotazy, ráda Vám je zodpovím na e-mailu ZaSlunickem@gmail.com

Fotogalerie našich zážitků