Reference – dopisy od rodičů

Smekám klobouk dolů, před vámi oběma. Bomba, super – to, co PRO DĚTI DĚLÁTE A VĚNUJETE SE JIM, je úžasné. Moooc díky za fotky. A zážitky Barči?…asi vám nemusím moc vysvětlovat, jsem opravdu ráda, že jde k vám ještě další týden. Děkuju.

Mamka Petra

Leni, mooooc děkujeme. Dorazili jsme domů a holky jsou s Tebou veeeelice přespokojené a těší se na další zážitky.

Mamka Markéta

Velmi děkujeme. Našim dětem se na akci moc líbilo.


Táta Tonda

Lenko a Martine, chtěla bych Vám velice poděkovat za syna, Váš tábor si velice užil, měli jste super aktivity, výlety, pěkně promyšlené!!! Příští rok určitě pojede znovu!  A fotky jsou skvělé!!! 🙂 Jen tak dál!!!!

Mamka Magdalena

Velký dík Vám, umíte to s nimi. Dcerka je nadšená – zábava, soutěže, akce. Super.

Mamka Petra

Milá Lenko a  Martine, chtěli bychom vám s Kubou poděkovat za oba turnusy tábora, na kterých byl. Moc se mu na táboře líbilo a byl nadšený ze všeho, co jste podnikali.

Víme, že to stojí hodně práce a zařizování, ale děláte to opravu skvěle. Přejeme vám hezký zbytek prázdnin, a pokud bude v září otevřen kroužek angličtiny, Kuba se určitě přihlásí. 🙂

Mamka Marcela

Děkujeme moc za kompletní dokumentaci celého týdne. Matyáš byl moc spokojený.

Mamka Dana

Děkujeme za krásné fotografie, ale hlavně za úžasný týden, který jste pro děti zorganizovali. Moc si vážíme vaší práce i toho, že se dcera mohla zúčastnit takto dotovaného tábora. Z pohledu matky – samoživitelky, to byla pro dceru příležitost zpestření prázdnin, které z důvodu rozpočtu i mého pracovního vytížení trávila z velké části jen doma nebo u babičky. Děkuji, že mohla prožít týden perfektně organizovaných výletů pod vedením skvělých profesionálů. A věřím, že to kvůli dotacím a covidu nebylo nic jednoduchého, ještě jednou tedy klobouk dolů před vámi!

Přeji vám, ať se vám daří a těšíme se, třeba zase za rok, na viděnou :-).

Mamka Renča